Dla początkujących

0
Dla początkujących

Wybielanie zębów dla początkujących

Zdecydowaliście się na wybielanie zębów i nie wiecie od czego zacząć? A my wiemy i chętnie się tą wiedzą dzielimy!

Zdajemy sobie sprawę, że wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym może być drogie, a umawianie się na wizyty kłopotliwe. Dlatego polecamy niedrogie i skuteczne wybielanie zębów we własnym domu, np. zestawem wybielającym zęby Mr. Whitening!

Jak to jest z przebarwieniami?

Istnieje wiele czynników, które mogą powodować przebarwienia zębów. Np. spożywanie ciemno zabarwionego jedzenia i napojów, może powodować gromadzenie się na zębach barwnika, który przyczynia się do powstawania przebarwień zewnętrznych. Inne rodzaje przebarwień mogą być spowodowane nadmiarem fluoru, przyjmowanymi lekami lub przebarwieniami powstającymi z wiekiem.

By ograniczyć powstawania przebarwień, należy unikać silnie barwiących napojów, jedzenia i używek, tj.:

  • kawa, herbata, wino,
  • sosy: pomidorowy, curry, sojowy, balsamiczny,
  • warzywa i owoce, np. jagody. 

Unikanie lub ograniczanie barwiących produktów, czyli przestrzeganie białej diet, opisaliśmy szczegółowo na naszym blogu - biała dieta.

Trudno jest całkowicie uniknąć tego typu jedzenia, gdy jest ono podstawą naszej codziennej diety. Jest jednak kilka rzeczy, które można zrobić, aby powstrzymać powstawanie nowych plam, np. mycie zębów i płukanie jamy ustnej tuż po spożyciu barwiących pokarmów.

Szczotkowanie czy płukanie nie usuną, niestety, starych przebarwień.

Jak zatem poradzić sobie ze “starymi” plamami?

Udoskonal swoją, domową rutynę - prawidłowa, regularna higiena jamy ustnej - szczotkowanie, płukanie, nitowanie. Niezwykle ważne podstawy dbania o zęby i pierwszy krok do wymarzonego, białego uśmiechu.

Wybielanie zębów - szerokie pole do popisu, do wyboru (w zależności od naszych chęci i funduszy) wybielanie w gabinecie dentystycznym lub wiele metod do wybielania zębów w domu, począwszy od domowych sposobów, a skończywszy na profesjonalnych zestawach, tj. Mr. Whitening.

3 sposoby na wybielanie zębów w domu:

  1. Wybielające pasty do zębów są popularnym wyborem dla osób, które są na początku drogi do białych zębów. Są nieinwazyjnym i niedrogim sposobem na włączenie wybielania do swojej codziennej rutyny.
  2. Domowe sposoby wybielania zębów. W każdej kuchni znajdziesz składniki, przy pomocy których wybielisz zęby. Niewiarygodne, ale prawdziwe, sposoby znane już przez nasze babcie. Więcej o wybielaniu zębów naturalnymi sposobami na naszym blogu.
  3. Dla tych, którzy chcą uzyskać rezultaty bardziej zbliżone do profesjonalnego wybielania w zaciszu własnego domu, zestaw do wybielania zębów na bazie żelu jest najlepszym rozwiązaniem. Na rynku Istnieje wiele różnych zestawów do wybielania, niektóre z nich zawierają wysokie stężenie nadtlenku wodoru, który powoduje nadwrażliwość u wielu użytkowników. Zestaw Mr.Whitening jest bezpieczny (nie zawiera nadtlenku wodoru), złożony z wyłącznie naturalnych, skutecznych i nietestowanych na zwierzętach składników.

Wybielanie zębów w zaciszu własnego domu może być proste, skuteczne i niedrogie.

Zanim rozpoczniemy wybielanie zębów, zasięgnijmy porady u dentysty lub higienistki dentystycznej oraz poczytajmy o różnych metodach, ich skuteczności i bezpieczeństwie, np. na blogach, tj. Mr.Whitening.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium