Prosty sposób na olśniewający uśmiech

0
Prosty sposób na biały uśmiech

Biały uśmiech może pomóc Ci w wielu sferach życia – zarówno w kwestiach osobistych, jak i zawodowych. Zwróć uwagę na to, jak istotne jest pierwsze wrażenie, które wywołujemy, oraz o tym, jak ważnym elementem zadbanego wizerunku są białe, lśniące zęby.

Pomyśl tylko, o ile bardziej atrakcyjna i godna zainteresowania wydaje Ci się osoba, która zniewala śnieżnobiałym uśmiechem, od kogoś, kto ma nieestetycznie, przebarwione zęby.

Wybierz najlepszy sposób na białe zęby!

Dentystyczne wybielanie zębów to zabieg dość kosztowny i czasochłonny, na który nie każdy może sobie pozwolić. Często też prowadzi do podrażnień szkliwa i dziąseł.

Dlatego jeśli marzymy o naturalnym rozjaśnieniu uśmiechu, warto skorzystać z naszego systemu wybielania Mr.Whitening. Który nie wymaga częstych wizyt w gabinecie stomatologicznym i wykorzystania zaawansowanej aparatury, dzięki czemu pozwalają wyczarować biały uśmiech w zaciszu domowej łazienki.

Prace nad naszym produktem trwały kilkanaście miesięcy, testowaliśmy go na wszelkie sposoby i dopieszczaliśmy pod każdym względem, dopóki w 100% nie byliśmy pewni że jest idealny.

Dzięki temu wybielanie do tej pory nie było tak proste i skuteczne, a produkty które były dostępne na rynku zawierały drażniące substancje, po użyciu których bolały dziąsła a szkliwo pozostawało w opłakanym stanie.

Sekret tkwi w żelu - naturalnym  – bez chemicznych wybielaczy które powodowały nadwrażliwość. Wykorzystuje on podwójną kompozycję wodorowęglanu sodu i chlorynu sodu do zwalczania plam i wybielania szkliwa, a także zawiera naturalne składniki przeciwbakteryjne, takie jak aloes, aby zapobiec wrażliwości szkliwa czy dziąseł. Dodatkowo działanie aktywuje niebieskie światło specjalnej lampy LED.

Przy tworzeniu naszego produktu wzięliśmy pod uwagę czas. W codzienności bardzo ciężko nam jest poświęcać dodatkowo czas na wybielanie zębów, dlatego nasz system działa już w 10 minut przez 6 dni. Teraz pozostaje Twoja rola, aby te 10 minut znaleźć. Może być to poranek kiedy nakładasz makijaż, wieczorem kiedy po kąpieli masz już chwile dla siebie, czy w ciągu dnia kiedy sprzątasz.

Do zabiegu stosowane są przebadane preparaty, lampa LED do wybielania zębów posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa. Dzięki temu zabieg jest w 100% bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, czy warto zadbać o śnieżnobiały uśmiech, zwróć uwagę na poniższe argumenty:

  • Dzięki pięknemu uśmiechu znacznie podniesiesz swoją samoocenę,
  • Upewnisz się w swojej atrakcyjności,
  • Zaczniesz się częściej uśmiechać i wpłynie to pozytywnie na Twoje samopoczucie na co dzień,
  • Olśnisz wszystkich podczas ślubu, randki czy rozmowy kwalifikacyjnej,
  • Zrobisz zawsze dobre pierwsze wrażenie,
  • Odmłodzisz się,
  • Staniesz się pozytywnie odbierany przez innych.

Bez względu na to, z jakiego powodu zdecydujesz się na wybielanie zębów, pamiętaj, że widoczne efekty nie pojawią się same. Zaufaj naszej metodzie, a na pewno będziesz zachwycony - sprawdź nasze efekty wybielania zębów.

Biały uśmiech a praca i awans

Nie od dziś wiadomo, że firmy szczególnie związane z obsługą klienta widzą u siebie osoby mogące pochwalić się pięknym uśmiechem. Piękny uśmiech odgrywa ważną rolę, jeśli staramy się o pracę w nieruchomościach, mediach, handlu, gastronomii czy reklamie. O mocy uśmiechu swojego pracownika przekonanych jest dziś blisko 90% pracodawców.

Większość z nich przyznaje wprost, że zwraca uwagę na to, jaki uśmiech ma przyszły pracownik. Ta tendencja w najbliższych latach może być coraz wyraźniejsza, bo jak pokazują ostatnie badania Smiling Report 2017 polscy pracownicy zatrudnieni w handlu, gastronomii, ochronie zdrowia a nawet kosmetyce uśmiechają się za rzadko.

W rozmowie zawsze pierwsze, na co zwracamy uwagę to usta i od tego nie da się uciec. Tak się dzieje w zwykłej rozmowie z drugą osobą na ulicy, na lunchu z koleżanką albo w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której siedzimy naprzeciwko pracodawcy. Często zanim ktoś oceni nasze CV, doświadczenie, zapyta o zainteresowania, ocenia nas na podstawie tego, co widać podczas rozmowy, a widać zęby ich kolor, jakość, symetrię, ale również ubytki. To właśnie zęby i usta znajdują się na wysokości wzroku rekrutera, dlatego w wielu przypadkach mogą przesądzić o pierwszym wrażeniu.

Wybielanie zębów a dieta

Na wygląd naszych zębów ma duży wpływ również dieta. Niektóre produkty spożywcze pomagają w utrzymaniu bielszego uśmiechu.

Zatem co warto jeść, aby mieć białe zęby? Surowe warzywa i owoce, które działają niczym papier ścierny usuwający nagromadzoną płytkę nazębną. Pobudzają również ślinianki, odpowiedzialne za produkcje śliny a co zatem idzie zapobiegają ponownemu osadzaniu się płytki. Cytrusy działają podobnie, dodatkowo mogą nawet usunąć lekkie przebarwienia z niedawno wypitej kawy czy wina. Jednak jeśli nie chcesz rezygnować z małej czarnej, piątkowej imprezy z przyjaciółką przy winie czy ciężko Ci rzucić palenie, sięgnij po nasz zestaw Mr. Whitening, który zapewni Ci olśniewający uśmiech bez rezygnacji z przyjemności.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium