Wybielanie zębów lampą led - czy to bezpieczne?!

0
Wybielanie zębów lampą led - czy to bezpieczne?!

Czy wybielanie zębów lampą jest szkodliwe?

Wybielanie zębów środkami wątpliwego pochodzenia mogą zagrozić bezpieczeństwu naszego zgryzu. Jeśli chcesz, aby wybielanie zębów lampą led było bezpieczne, w kuracji zastosuj produkty marki Mr Whitening opatrzone certyfikatem GMP (Good Manufacturing Practice).

Wybielanie zębów led bez ryzyka

Innowacyjna metoda działania zaproponowana przez markę Mr Whitening opiera się na trzech elementach, które zapewniają doskonały efekt i nieustanne rozwijanie nowatorskich rozwiązań:

  1. Wiedza i doświadczenie - składy naszych żeli zostały przygotowane z należytą starannością, a także przebadane laboratoryjnie pod okiem specjalistów. 

  2. Efekty i opinie - W wyróżnionych relacjach na instagramie profilu Mr Whitening możecie zauważyć ogromną ilość opinii i zdjęć przed i po klientów, którzy używają produktu. Nie tylko znanych celebrytów i influencerów.

Efekty są spektakularne, a firma jest na rynku dopiero od października 2019 roku, już zdążyła zgromadzić niesamowitą rzeszę fanów. Chętnie współtworzących i wspierających markę. Są zdjęcia i historie klientów, a nie podstawionych w reklamach na modelkach.

  1. Dbałość o każdy detal - od najlepszej jakości składników, przez ekologiczne kartony, po banalność użytkowania i niespodzianki w każdej paczce. Jeden Zestaw z lampą LED starcza na 6 dni kuracji, a dokupując uzupełnienia możemy utrzymywać ten efekt cały rok. Jeśli trzymamy się zasad białej diety podczas wybielania trwałość znacznie się przedłuży - nawet do kilku miesięcy.

Produkt nie zawierają chemicznych substancji, powodujących nadwrażliwość przy wybielaniu, czy szkodliwego nadtlenku wodoru.

  1. Szczerość i przejrzystość - Przekazujemy klientom oraz obserwatorom dużo wiedzy na temat wybielania w domu, prawidłowego czyszczenia zębów, diety wpływającej pozytywnie na wygląd zębów i kości oraz wiele porad dotyczących zdrowia, akceptacji siebie i dobrego samopoczucia. 

W dodatku nieustannie ulepszamy i wprowadzamy nowe produkty. Naszym celem jest sprawianie, by wybielanie zębów lampą led było bezpieczne. Byś częściej się uśmiechał! Pamiętaj jednak, że efekt wybielania może indywidualne różnić się, a, w szczególnych przypadkach, warto skonsultować się ze swoim stomatologiem, by sprawdzić, w jaki sposób wzmocnić efekt i jak zadbać o zgryz po kuracji.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium